*Slevy az do -50%: Nabídka je platná od 15/6/2022 do 19/7/2022 nebo do vyprodání zásob. Akce platí pouze na vybrané produkty. Slevy jsou dostupné online na www.etam.cz nebo v kamenných prodejnách. Online nabídka se může lišit od nabídky v prodejnách, v závislosti na dostupnosti produktu. Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

*10% sleva při přihlášení k odběru newsletteru sleva pro nové odběratele newsletteru platí pouze pro první nákupy zaregistrované na danou e-mailovou adresu a lze ji využít pouze jednou a to maximálně do 30 dnů ode dne jejího obdržení. Slevový kód, který je třeba zadat v košíku objednávky, bude zaslán na e-mailovou adresu uvedenou v registraci. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi na webu a nabídkou prodeje.​​​

*Newsletter: kliknutím na tlačítko „potvrdit“ souhlasíte se shromažďováním vašich údajů za účelem zasílání obchodních informací značkou Etam. Údaje zaznamenané na této webové stránce jsou výhradně pro Etam. V souladu s právním aktem Informatique et Libertés č. 78-17 ze dne 6. ledna 1978 ve znění z roku 2004 máte právo na přístup ke svým údajům a jejich opravu, jakož i právo požadovat jejich vymazání. Můžete se rozhodnout přijmout nebo odmítnout použití takových údajů společností Etam nebo třetími stranami. Chcete-li to provést, stačí nám napsat a poskytnout své údaje na e-mail dok@etam.pl nebo poštou na následující adresu: Etam.pl, 57-59 rue Henri Barbusse - 92614 Clichy Cedex - Francie.