Moje výhody a záruky

 

100% zabezpečení plateb

Někdy nevíme jistě, zda je bezpečné sdělovat číslo bankovní karty.U značky Etam se nemusíte ničeho obávat!

Etam spolupracuje se společností Global-e, která používá bezpečnostní normu SSL.
Vaše důvěrné údaje (číslo karty, datum expirace) se po zašifrování předávají přímo serveru společnosti Global-e a naším serverem v žádné fázi neprocházejí. Server Global-e se pak přímo spojuje se servery bank v příslušné zemi.

Inkaso při expedici

Při platbě bankovní kartou se částka za váš nákup strhne až v okamžiku expedice vaší objednávky. Pokud by některá položka nebyla dostupná, sníží se stržená částka automaticky o příslušnou hodnotu (při platbě přes portál PayPal vám částku za nedodané zboží vrátíme) .

Doprava zdarma

Doprava zdarma nad 1300 Kč.

30 dní na vrácení

Etam.cz vám nabízí možnost změnit názor!

Od data objednávky máte 30 dnů na vrácení zboží (nenošeného, v původním obalu).

Dodání od 4 do 12 dnů

Zásilky připravujeme od pondělí do pátku.
Dodací lhůty závisí také na zvoleném druhu dopravy.

Důvěrnost informací

Údaje uložené na těchto stránkách jsou určeny výhradně společnosti Etam. Dle zákona č. 78-17 ze dne 6. ledna 1978 o informačních systémech, souborech a občanských svobodách máte právo kdykoli vidět a upravit údaje, které se vás týkají. Můžete přijmout nebo odmítnout využití těchto údajů zákaznickým oddělením společnosti Etam nebo třetími stranami. Stačí sdělit, kterých údajů se žádost týká, a zaslat ji na e-mailovou adresu zakaznicky.servis@etam.cz nebo poštou na adresu: Etam.cz, 57-59 rue Henri Barbusse - 92614 Clichy Cedex France.