Platba

Každý někdy váhá, než uvede číslo své platební karty na internetu.

Etamu můžete důvěřovat!


Etam již léta spolupracuje s finančním partnerem ADYEN, který dbá na bezpečnostní standard SSL. Vaše důvěrné údaje (číslo karty, datum platnosti) jsou po zašifrování odesílány přímo na server ADYEN a v žádném případě nejsou odesílány na náš server. Server společnosti ADYEN je přímo propojen se servery bank v jednotlivých zemích.

Pokud platíte kreditní kartou, částka objednávky je stržena v okamžiku odeslání. Pokud některý výrobek z objednávky není skladem, částka odečtená z vaší karty se automaticky sníží.

 

Kreditní karta

 

Můžete platit jednou z následujících platebních karet: Visa, MasterCard, American Express. 

PayPal

 

PayPal vám dává možnost platit online, aniž byste během transakce sdíleli své finanční údaje s prodejcem.
Více informací: https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/personal

 

 

Refundace

Náhrada je připsána přímo na váš bankovní účet. K tomuto účelu využíváme služeb našeho zabezpečeného platebního partnera - společnosti Adyen. Zpravidla to trvá do 8 pracovních dnů, maximálně do 14 pracovních dnů by se převod měl objevit na vašem účtu. Poté je na uvedenou adresu zaslán e-mail s potvrzením o vrácení peněz. Pokud byla platba provedena kreditní kartou a její platnost mezitím vypršela, kontaktujte prosím naše oddělení služeb zákazníkům, aby byla platba zpracována na číslo vašeho účtu.